0$0.00

Lubivärvid

Lubivärv ja lubiliimvärv. Kus kasutada?

 

Traditsiooniline lubivärv

Traditsioonilise lubivärvi sidus- ja täiteaine on märgkustutatud ja lubjaaugus pikalt laagerdunud lubi. Lubivärvi naturaalne toon on puhas valge. Pigmendi lisamisega on võimalik saada omapäraseid elavaid pindasid. Parima aluspinna moodustavad lubisideainel põhinevad krohvid - lubikrohvid. See on sobiv värv lubikrohvitud fassaadide katmiseks ning hooldusvärvimiseks. 

 

Lubiliimvärv

Lubiliimvärv on vastupidav ning sobib hästi nii puidu, kivi, papi kui ka krohvi kaitsmiseks. Lubiliimvärv on lubivärvist viskoossem. Parima nakke saavutab lubiliimvärv just lubisideainel põhinevate karedate krohvidega. Lubiliimvärv on niiskust taluv värv ja sobib seetõttu kasutamiseks niisketes ruumides.

Lubiliimvärv koosneb märgkustutatud lubjapastast, peenestatud lubjakivijahust, tselluloosliimist ja hüdraulilisest lisandist. Müüme naturaalset maalrivalget lubiliimvärvi, soovi korral on seda võimalik värvikaardi alusel pigmentidega toonida (miinimumkogus 10 L).

 

Struktuurne lubivärv

Uue tootena pakume struktuurset lubivärvi ehk lubjavõõpa ehk pintselkrohvi. Värvile annab teraja struktuuri lubjakivijahu ja peenetralised liivad ning on seetõttu keskmisest paksema konsistentsiga. Piisav katvus saavutatakse tavaliselt juba ühe kihiga. Struktuurne lubivärv on väga hea alusvärv lasuursetele värvidele.

MEISTRI värve saad värvikaardi alusel pigmentidega toonida (miinimumkogus 10 L).

Lisaks lubivärvide ja lubiliimvärvide müügile pakume ka värvimisteenust. Küsi pakkumist info@ehituslahendused.ee.

Võrgustikuna  Nimekirjana

Page: