0$0.00

Linaõlilakk Selder 1 L

35,58 €

Linaõlilakk Linolja Fernissa on kiiresti kuivav ja Selder & Co valikust kõige paksem (kauem keedetud) linaõlitoode. Tänu erilisele rafineerimisprotsessile on linaõlist eemaldatud kõik riknevad komponendid ja nii ei ohusta seda hallitus ega muud mikroorganismid.

Toode on kergematele hapetele, rasvadele, sooladele ja naftatoodetele vastupidav ning annab pinnale tugeva vetthülgava viimistluse. Sõltuvalt poleerimise astmest jääb pind poolläikivast läikivani. Linaõlilakki kasutatakse puitpindadel nii sise- kui välistingimustes (põrandad, paaditekid, uksed-aknad, aiamööbel jms). Samuti sobib looduskivist, betoonist jt poorsetest materjalidest pindadele.

Katvus: 1 L = kuni 20 m2
Kuivamisaeg: 6-24 h

Linaõliga kokkupuutunud lapid võivad iseenesest süttida!  Enne utiliseerimist tuleb neid hoida veenõus või tihedalt suletud plekk- või klaastaaras.

KASUTAMINE:
Immuta aluspind Selder & Co kruntõliga. Järgmisel päeval kanna pinnale Linolja Fernissa. Poleeri õlist pinda lihvpaberiga kuni soovitud läikeaste on saavutud  (1000-3000 annab poolläikiva pinna, 6000 annab läikiva pinna; alusta 120-se lihvpaberiga, järkjärgult väiksema kareduse suunas liikudes).
PS! Terrassi õlitades ei kasutata lihvpaberit karedusega üle 100, muidu muutub terrass vihma korral libedaks.