0$0.00

Termokrohv P 50 L

72,00 €
Kahekomponendiline mineraalne soojusisolatsioonkrohv, mis saadakse puhta veega segamisel. Sisaldab lubjapastat.
Kõrged soojust ja heli isoleerivad omadused
Ei lase tekkida hallitustel ja seentel
Väga hea hingavus (difusioon)
Väga hea tulepüsivus
Tera suurus 0-2 mm

Aluspinna ettevalmistus
Aluspind peab olema tugev, puhas ja tolmuvaba. Eemaldada pudenevad osad, lahtine värv ning soolad jne. Vajadusel pinnad eelnevalt karestada. Eriti poorsed pinnad (nagu tellis, roomatt, roopakk või põhupakk, jne.) eelnevalt kruntida/niisutada korralikult lubjapiimaga (1 osa lupja/10 osa vett) või kasutada termokrunti. Hoolimata poorsusest tuleks aluspindu niisutada. Kinni katta osad, mida ei krohvita, eriti metall, alumiinium ning puit.

Töö käik
Segumasinasse või segunõusse kallata 50L kuivsegu ning segada ilma veeta, kuni kuivained on segunenud (tänu täiteaine kergele kaalule võivad sideained transpordil kihistuda). Lisada u 15L vett ja segada, vajadusel lisada vett vähehaaval kuni soovitava segupaksuseni. Mitte segada kauem kui, u 4 minutit ja soovitavalt aeglastel pööretel. Lasta segul paar minutit seista ja siis segada uuesti. Valmis segu on kasutatav u 3h.

Krohvipinna kuivamise aeg sõltub aluspinnast (poorsus, niiskus) ja keskkonnamõjudest (tuul, päike, temperatuur). Käsitsi võib krohvi peale kanda kuni 4cm korraga ja pritsiga kuni 8cm ning kogupaksuses kuni 20 cm. Uue kihi võib peale kanda u 4-5h möödudes või hiljemalt järgmine päev. Eelnevad kihid karestada. Vahekihtide puhul soovitav kasutada puidust liipi. Lõplik kuivamine sõltuvalt paksusest ja keskkonna mõjudest vähemalt nädal aega.

Viimistlus
Krohvitud pinnad katta võimalusel peenviimistluskrohviga u 2-3mm kihiga. Vajadusel võib pindu värvida lubivärviga.

Seotud tooted